رجوی زنان منافقین را در اختیار رهبران حزب بعث قرار می‌داد

مارس 13, 2010 at 2:21 ق.ظ. بیان دیدگاه


بعد از شکست مفتضحانه منافقین در عملیات مرصاد و کشته شدن تعداد زیادیاز مردان نظامی رجوی، او زنان بازمانده را مجبور می‌کرد تا به عقد دیگر مردان گروهشدرآیند.
یک روزنامه‌نگار عراقی گفت: «مسعود رجویبرای تشکر از کمک‌های مالی بسیار زیادی که از جانب صدام دریافت می‌کرد، زنان داوطلبمنافقین را در اختیار رهبران حزب بعث قرار می‌داد»…

نقل قول:

” بخشی از تشکر عملی صدام از منافقین، بخشیدن تعداد زیادی آپارتمان لوکسدر بغداد به رجوی بود، ضمن اینکه صدام بودجه سالیانه کلانی به منافقین می‌داد و ازبرنامه نفت در برابر غذا نیز آنها را بی‌بهره نمی‌گذاشت.“

بعد از شکست مفتضحانه منافقین در عملیات مرصاد و کشته شدن تعداد زیادیاز مردان نظامی رجوی، او زنان بازمانده را مجبور می‌کرد تا به عقد دیگر مردان گروهش درآیند.

یک روزنامه‌ نگار عراقی گفت: «مسعود رجوی برای تشکر از کمک‌های مالی بسیار زیادی که از جانب صدام دریافت می‌کرد، زنان داوطلب منافقین را در اختیار رهبران حزب بعث قرار می‌داد».

احمد الخائف روزنامه نگار و نویسنده عراقی با بیان این مطلب افزود: «تمام مردم عراق از رابطه همکاری و دوستی میان منافقین و صدام آگاهی داشتند و این همکاری با توجه به ظرفیتهای طرفین تعریف شده بود».

وی ضمن اشاره به خدمات متقابل صدام و منافقین به یکدیگر تصریح کرد: «برای هماهنگی بیشتر میان صدام و منافقین،صدام برنامه‌های توجیهی منظمی را در قالب دیدار با رجوی به وی دیکته می‌کرد و مسعودرجوی نیز تلاش می‌کرد تا مو به مو آنها را به اجرا درآورد».

وی ادامه داد: «بخشی از تشکر عملی صدام از منافقین، بخشیدن تعداد زیادی آپارتمان لوکس در بغداد به رجوی بود، ضمن اینکه صدام بودجه سالیانه کلانی به منافقین می‌داد و ازبرنامه نفت در برابر غذا نیز آنها را بی‌بهره نمی‌گذاشت».

این روزنامه نگار عراقی با بیان اینکه رجوی برای ملاقات و خط گیری از صدام باید سلسله مراتبی را رعایت می‌کرد، خاطرنشان ساخت: «صدام در مرحله‌ای بالاتر از این سلسله مراتب قرار داشت و قبل از او پسر بزرگ صدام به‌نام «قصی» مسئول پرونده منافقین بود و همکاری و دوستی صمیمانه‌ای میان او و رجوی برقراربود».

احمد الخائف اظهار داشت: «زنان موجود در پایگاه‌های منافقین بارها وبه طرق مختلف مجبور بودند دستورات رجوی را اطاعت کنند».

وی در توضیح بیشتراین مساله گفت: «بعد از شکست مفتضحانه منافقین در عملیات مرصاد و کشته شدن تعداد زیادی از مردان نظامی رجوی، او زنان بازمانده را مجبور می‌کرد تا به عقد دیگر مردان گروهش درآیند».

وی در ادامه افزود: «زن در این گروه تروریستی ابزار دست رجوی برای نشان دادن بندگی و اطاعت از صدام نیز بوده است و منافقین در سوء استفاده از زنان کارنامه تاریکی برای خود ایجاد کرده‌اند».

احمد الخائف در پایان ضمن اشاره به گزارش چند ماه پیش روزنامه سوئدی «سونسکا داگ بلادت»مبنی بر سوءاستفاده شدید از زنان اردوگاه اشرف گفت: «امیدوارم زمینه‌ای فراهم شود تا مردان وزنانی که در این اردوگاه اسیر امیال پلید رجوی هستند آزاد شوند و این قطعه از خاک کشور عراق نیز به مردم این کشور بازگردد».

احمد الخائف» روزنامه نگار و نویسنده عراقی با بیان این مطلب افزود: «تماممردم عراق از رابطه همکاری و دوستی میان منافقین و صدام آگاهی داشتند و این همکاریبا توجه به ظرفیتهای طرفین تعریف شده بود».

وی ضمن اشاره به خدمات متقابلصدام و منافقین به یکدیگر تصریح کرد: «برای هماهنگی بیشتر میان صدام و منافقین،صدام برنامه‌های توجیهی منظمی را در قالب دیدار با رجوی به وی دیکته می‌کردو مسعودرجوی نیز تلاش می‌کردتا مو به مو آنها را به اجرا درآورد».


ویادامه داد: «بخشی از تشکر عملی صدام از منافقین، بخشیدن تعداد زیادی آپارتمان لوکسدر بغداد به رجوی بود، ضمن اینکه صدام بودجه سالیانه کلانی به منافقین می‌داد و ازبرنامه نفت در برابر غذا نیز آنها را بی‌بهره نمی‌گذاشت».

نقل قول:

بخشی از تشکر عملی صدام از منافقین، بخشیدن تعداد زیادی آپارتمان لوکسدر بغداد به رجوی بود، ضمن اینکه صدام بودجه سالیانه کلانی به منافقین می‌داد و ازبرنامه نفت در برابر غذا نیز آنها را بی‌بهره نمی‌گذاشت…. “

این روزنامه نگار عراقی با بیان اینکه رجوی برایملاقات و خط گیری از صدام باید سلسله مراتبی را رعایت می‌کرد، خاطرنشان ساخت: «صدامدر مرحله‌ای بالاتر از این سلسله مراتب قرار داشت و قبل از او پسر بزرگ صدام به‌نام «قصی» مسئول پرونده منافقین بود و همکاری و دوستی صمیمانه‌ای میان او و رجوی برقراربود».

احمد الخائف اظهار داشت: «زنان موجود در پایگاه‌های منافقین بارها وبه طرق مختلف مجبور بودند دستورات رجوی را اطاعت کنند».

وی در توضیح بیشتراین مساله گفت: «بعد از شکست مفتضحانه منافقین در عملیات مرصاد و کشته شدن تعدادزیادی از مردان نظامی رجوی، او زنان بازمانده را مجبور می‌کرد تا به عقد دیگر مردانگروهش درآیند».

وی در ادامه افزود: «زن در این گروه تروریستی ابزار دسترجوی برای نشان دادن بندگی و اطاعت از صدام نیز بوده است و منافقین در سوء استفادهاز زنان کارنامه تاریکی برای خود ایجاد کرده‌اند».

احمد الخائف در پایانضمن اشاره به گزارش چند ماه پیش روزنامه سوئدی «سونسکا داگ بلادت»مبنی بر سوءاستفاده شدید از زنان اردوگاه اشرف گفت: «امیدوارم زمینه‌ای فراهم شود تا مردان وزنانی که در این اردوگاه اسیر امیال پلید رجوی هستند آزاد شوند و این قطعه از خاککشور عراق نیز به مردم این کشور بازگردد».

Entry filed under: اخبار, اخبار سیاسی. Tags: , , , , , , , , , , , , , , .

مسعود رجوی سرکرده جنایتکار باند آدمکش منافقین، تحت پیگرد عدالت قسمتهایی از اعترافات منافقین در مورد شکنجه ٣ پاسدار

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


دسته‌ها

بایگانی

مرگ بر اشغالگران امپریالیست

دست امپریالیست آمریکا از ایران ومنطقه کوتاه !

میهن دوستان

از حق تعیین سرنوشت ملت ایران به دست خودش دفاع کنیم.
به دشمنان خارجی ملت ایران نشان دهیم که ما مخالف یوگسلاویزه کردن و عراقیزه کردن میهنمان هستیم و متحد-یکپارچه و با تمام قدرت از میهن خود در مقابل هر گونه تجاوز امپریالیستی و صهیونیستی دفاع خواهیم کرد .

دست امپریالیست آمریکا از ایران ومنطقه کوتاه !

موسیقی

کپی رایت

کلیه‌ی حقوق وبلاگ یک مجاهد، از جمله مطالب، محتوا و تصاویر، تحت لیسانس کرییتیو کامانز و متعلق به این وبلاگ می‌باشد. بنابراین استفاده، تغییر و گسترش مطالب آن در رسانه‌ها از قبیل سایت‌ها، وبلاگ‌ها و غیره  آزاد میباشد، اما در صورت ذکر منبع و درج لینک آن شایسته است. در ضمن هرگونه استفاده‌ی تجاری از مطالب این وبلاگ غیرمجاز است. از عنایت شما خوبان سپاسگزارم.

آمار وبلاگ

  • 91,566 بازدید
کانون هابیلیان کانون وبلاگ نویسان مستقل

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: