دستگیری تعدادی از آشوبگران مجازی در پروژه فتنه عمیق

ژانویه 8, 2010 at 8:15 ب.ظ. بیان دیدگاه


دستگیری تعدادی از آشوبگران مجازی در پروژه فتنه عمیقبه گزارش خبرنگار «سرویس فضای مجازی » خبرگزاری فارس، تعدادی از مدیران اصلی «فتنه عمیق » در فضای سایبر از سوی تیم رصد سایبری سپاه شناسایی و …
به گزارش خبرنگار «سرویس فضای مجازی » خبرگزاری فارس، تعدادی از مدیران اصلی «فتنه عمیق » در فضای سایبر از سوی تیم رصد سایبری سپاه شناسایی و دستگیر شدند.
راه‌اندازی و مدیریت سایت‌های ضد امنیت کشور، ترویج و اشاعه اخبار دروغ و اکاذیب، تحریک احساسات کاربران با نشر اکاذیب و اخبار دروغین مبنی بر کشته شدن مردم، اهانت به رئیس جمهور و بسیج از طریق قرار دادن اخبار و مطالب توهین آمیز بخشی از جرایم مدیران این پایگاه‌های اینترنتی است.
1. «حسن و علی.ب »
نام: علی و حسن.ب محل تولد: مشهد تحصیلات: دانشجوی اخراجی دانشگاه امیر کبیر، لیسانس متالوژی محل سکونت: تهران، مشهد
فعالیت‌های مجرمانه: راه‌اندازی و مدیریت سایت‌های ضد امنیت کشور، ترویج و اشاعه اخبار دروغ و اکاذیب، تحریک احساسات کاربران با نشر اکاذیب و اخبار دروغین مبنی بر کشته شدن مردم، اهانت به رئیس جمهور و بسیج از طریق قرار دادن اخبار و مطالب توهین آمیز در سایت، تغییر اخبار و نظرات مردم بنا به سلیقه و تفکر خود، اطلاع رسانی در مورد مراکز تجمع اغتشاشگران و شعارهایی که باید سر بدهند، ایجاد فیلتر شکن برای ورود به سایر سایت‌های فیلتر شده، برنامه ریزی هدفمند در تهیه ۸۴ دامین با پسوندهای مختلف و حمایت و پشتیبانی فنی و مالی آنها، دعوت به تجمعات غیرقانونی و ایجاد اغتشاش و آشوب. از جمله بخش‌هایی از جرایم «حسن و علی.ب » است که در فضای اینترنت فعالیت گسترده‌ای داشته و مدیریت بزرگترین مجموعه از سایت‌های «م.م » در اینترنت را برعهده داشته‌اند.
متهمان «علی و حسن.ب » به ترتیب مدیریت دو سایت انتخاباتی را بر عهده داشته‌اند. این دو بردار که در زمینه رایانه مشغول به فعالیت می‌باشند به همراه تعداد دیگری از افراد توسط مرکز بررسی جرائم سازمان یافته انقلاب اسلامی به اتهام اقدام علیه امنیت کشور از طریق تبلیغ علیه نظام و تشویش اذهان عمومی شناسایی و دستگیر شده و سایت‌های آنان از دسترس خارج گردیده است.
متهمان «حسن و علی.ب » با نشر اکاذیب و سوء استفاده از احساسات مردم باعث ایجاد تنش و نا آرامی در جامعه شده‌اند که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
  • «دیشب در مشهد فریاد الله اکبر با صدای گلوله پیوند خورد….(چهارشنبه ۲۷ خرداد ماه ۱۳۸۸ ساعت ۱۰ و ۱۷ دقیقه و ۹ ثانیه) «
  • «اینجا قائمشهر همه خوابیدن نیروی انتظامی شهر رو زیر نظر داره موبایل بعضی‌ها کنترل می‌شه. به بن بست رسیدیم طبق خبرها دیشب یه دختر شیرازی در بابل هم به شهدای سبز پوش پیوست (چهارشتبه ۲۷ خرداد ماه۱۳۸۸ ساعت ۱ و ۶ دقیقه و ۳۱ ثانیه) «
  • » آمار اصلی انتخابات و نامه ارسالی وزیر کشور به مقام عظمای ولایت: حضور مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بنا بر ابراز نگرانی جنابعالی مبنی بر نتیجه انتخابات….. جهت اطلاع نتیجه واقعی آرا اخذ شده را به عرض می‌رساند: مجموع آرا اخذ شده ۴۲۰۲۶۰۷۸ میرحسین موسوی خامنه۱۹۰۷۵۶۲۳ مهدی کروبی۱۳۳۸۷۱۰۴ محمود احمدی نژاد۵۶۹۸۴۱۷ محسن رضایی میرقاید۳۷۵۴۲۱۸ آرا باطله۳۸۷۱۶ امضا: از طرف صادق محصولی(فرج الله کاظمی نژاد)(تصویر نامه رو سرچ کنین پیدا میشه ) (سه شنبه ۲۶ خرداد ماه ۱۳۸۸ ساعت ۲۳ و ۵۱ دقیقه و ۵۰ ثانیه) «

2. «امید.ل «

سن: ۲۲ محل تولد: کانادا تحصیلات: فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر با گرایش نرم افزار محل سکونت: تهران
ارسال ایمیل‌های انبوه به منظور دعوت به تجمعات غیرقانونی (ارسال ۳۰هزار پیام اینترنتی برای تجمع در میدان بهارستان)، تشویش و تخریب اذهان عمومی با زیر سوال بردن انتخابات و القاء شبهه در آن، تشکیل و رهبری جنبش وبلاگی (که علنا به حمایت از آشوبها پرداخته است)، دستکاری نمودارهای آماری مسائل اقتصادی و فرهنگی کشور جهت تمسخر دولت نهم، تراکت‌های تبلیغاتی تخریبی و توهینی در مورد دولت نهم، ارسال ایمیل‌های انبوه و تاکید بر تقلب در انتخابات از جمله بخش‌هایی از جرایم «امید.ل » است.
متهم که دارای یک شرکت رایانه‌ای است در اظهارات خود به دریافت مبالغی از مسئولین ستاد «م.م » جهت ایجاد انجام فعالیت‌های مجرمانه اعتراف نموده است نامبرده با صدور حکم قضایی دستگیر و به بازداشتگاه منتقل شده است.
3. «علیرضا.ع «
سن: ۳۴ محل تولد: تهران وضعیت تاهل: متاهل تحصیلات: دانشجوی رشته مکانیک دانشگاه تهران
متهم «علیرضا.ع » با فراخوان برای تجمع غیرقانونی در مقابل مجلس شورای اسلامی، ارسال و انتشار ایمیل‌های حاوی بیانیه و اطلاعیه تحریک آمیز، محتویات اینترنتی توهین آمیز نسبت به اسلام و رهبری، تشکیل جنبش وبلاگی سبز، کاریکاتورهای تخریبی علیه دولت، کاریکاتورها و مطالب تمسخر آمیز در مورد ریاست جمهوری، نامه جعلی منتسب به فرماندهی نیروی زمینی سپاه، تکنیک‌های تبلیغاتی یاد شده را در سایت مذکور پیاده کرده است متهم «علیرضا.ع » با صدور به حکم قضایی در محل کار خود دستگیر و به بازداشتگاه منتقل شد.
4. «امیر.ا «
سن: ۳۲ محل تولد: تهران تحصیلات: کارشناسی برق قدرت محل سکونت: تهران
اجرای طرح خاموشی سبز در ۲۷،۲۶و ۲۸ مرداد، ارائه راهکارهای مقابله با اقدامات دولت در خصوص طرح خاموشی سبز، دیکتاتور خواندن ملت و دولت ایران، تبلیغ طرح خاموشی سبز، ارائه اطلاعاتی در خصوص وضعیت و نحوه کارکرد شبکه برقی کشور به جهت ایجاد خاموشی، ارسال اطلاعات مربوط به انرژی تولید شده نیروگاه‌های کشور برای طرح ریزی در خصوص طرح خاموشی سبز، پرداخت ۲۰۰ دلار به سایت بالاترین برای درج لوگوی خاموشی سبز در بالای صفحه سایت، سازمان بندی و طراحی تیم ها و افراد مورد نیاز جهت تبلیغ و ارسال طرح به تعداد زیادی ایمیل برای جذب نیرو، ارائه نکات در خصوص عدم شناسایی توسط نیروهای امنیتی به دیگر سوژ ها از جمله جرائم امیر. ا است.
متهم «امیر.ا » در روز انتخابات در ترکیه بوده و پس از انتخابات عازم ایران می‌شود. بعد از چند روز با شدت گرفتن اغتشاشات متهم با دیدن یک آگهی در سایت بالاترین، در زمینه اعتراض به انتخابات از طریق افزایش مصرف برق، آنرا تکمیل و تبدیل به طرح قطع شبکه برق راس ساعت ۹ شب مورخ ۳۰ تیر(همزمان با قیام ۳۰ تیر) می‌کند و جزئیات آن را از طریق ایمیل به سایت‌ها و افراد مختلف ارسال می‌کند. وقتی طرح پیشنهادی تاثیری در شبکه برق به وجود نمی‌آورد متهم با پرینت پیک مصرف برق و بررسی آن نواقص طرحش را رفع و آن را تبدیل به شبکه خاموشی سبز می‌کند سپس از طریق شخصی به نام «خ.ب » در سایت بالاترین شروع به تبلیغ طرحش می‌کند و با برقراری ارتباط اینترنتی با افراد علاقه‌مند اقدام به سازماندهی گروهی به نام هسته فنی خاموشی سبز می‌کند.
این هسته متشکل از ۱۰ نفر بوده که هر کدام وظیفه خاص خود را به عهده داشته‌اند. بر اساس این طرح، متهم به عنوان مسئول هسته فنی خاموشی سبز، پیشنهاد داده بود که در روزهای۲۷،۲۶ و ۲۸ مرداد با اجرای طرحی موجب افزایش ناگهانی مصرف برق در سراسر کشور شوند که نتیجه آن ایجاد اختلال در سیستم توزیع شبکه برق کشور گردید.
بر اساس این طرح که موارد آزمایشی آن در کشور اجرا شد به دلیل نواسانات برقی به وجود آمده، شمار زیادی از دستگاه‌های برقی شهروندان آسیب دید متهم همچنین در ایمیل‌های دیگرش به طراحان سایت khsabz.org  از آنها می‌خواهد تا عکس میرحسین موسوی را از لوگوی وبلاگ حذف کنند. چراکه به زعم خودش مشکل اصلی آنها نظام است و برای مخالفت با نظام و اجرای طرح، کمک همه مخالفان نیاز است. تا بتوانند حرکت منسجمی را برای سیستم مدیریت شهری دولتی در جهت ایجاد نارضایتی مردمی به وجود آورند.
نامبرده بر اساس حکم قضایی توسط نیروهای مرکز بررسی جرائم سازمان یافته در تاریخ ۱۷/۵/۸۸ دستگیر و به بازداشتگاه منتقل شده است
شایان ذکر است که با توجه به اینکه روند رسیدگی به پرونده های سایر متهمین هنوز تکمیل نشده است، اطلاعات تکمیلی به مرور زمان در این بخش وارد خواهد شد.

Entry filed under: مقالات, مقالات اجتماعی, مقالات سیاسی. Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , .

فرافکنی های میر حسین موسوی در بیانیه شماره ۱۷ دانلود فیلم طنز مزدوران «CIA» آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


دسته‌ها

بایگانی

مرگ بر اشغالگران امپریالیست

دست امپریالیست آمریکا از ایران ومنطقه کوتاه !

میهن دوستان

از حق تعیین سرنوشت ملت ایران به دست خودش دفاع کنیم.
به دشمنان خارجی ملت ایران نشان دهیم که ما مخالف یوگسلاویزه کردن و عراقیزه کردن میهنمان هستیم و متحد-یکپارچه و با تمام قدرت از میهن خود در مقابل هر گونه تجاوز امپریالیستی و صهیونیستی دفاع خواهیم کرد .

دست امپریالیست آمریکا از ایران ومنطقه کوتاه !

موسیقی

کپی رایت

کلیه‌ی حقوق وبلاگ یک مجاهد، از جمله مطالب، محتوا و تصاویر، تحت لیسانس کرییتیو کامانز و متعلق به این وبلاگ می‌باشد. بنابراین استفاده، تغییر و گسترش مطالب آن در رسانه‌ها از قبیل سایت‌ها، وبلاگ‌ها و غیره  آزاد میباشد، اما در صورت ذکر منبع و درج لینک آن شایسته است. در ضمن هرگونه استفاده‌ی تجاری از مطالب این وبلاگ غیرمجاز است. از عنایت شما خوبان سپاسگزارم.

آمار وبلاگ

  • 91,522 بازدید
کانون هابیلیان کانون وبلاگ نویسان مستقل

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: